Sokół Zwierzyniec. Wszystkie mecze w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA. Sokół Zwierzyniec posiadał w tej pierwszej części sezonu słabszą kadrę niż rok temu, gdy wygrał rundę jesienną w klasie A, jednakże nawet w tej sytuacji oczekiwania były zdecydowanie większe. Przedostatnie, siedemnaste miejsce, zaledwie pięć zdobytych punktów za zwycięstwo nad Orłem Tereszpol, którego ograli wszyscy, i za dwa remisy, do tego aż czternaście porażek – z takiego bilansu jesiennych meczów beniaminka nikt w klubie ze Zwierzyńca nie może być zadowolony. Przypomnimy, jak kolejka po kolejce (nie) radził sobie Sokół w tej rundzie.

Sokół Zwierzyniec 1 – 4 Roztocze Szczebrzeszyn
niedziela, 2 sierpnia 2020 sędziował Jarosław Jasina (Hrubieszów)
skład Marcin Strzelczyk – Artur Pęk (82 Gabriel Komorowski), Paweł Wróbel, Marcin Sirko, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel (73 Kamil Dobosz), Sebastian Gorczyca, Michał Kosiński, Bartosz Adamczuk, Patryk Cieplechowicz (60 Rafał Sułkowicz) – Dawid Piech
trener Marcin Sirko
żółte kartki Jakub Wróbel, Dawid Piech, Sebastian Gorczyca, Rafał Sułkowicz (Sokół), Jakub Strenciwilk, Michał Luterek (Roztocze)
gole 1:0 Michał Kosiński 17 (z karnego), 1:1 Damian Pilipczuk 47, 1:2 Paweł Ligaj 71, 1:3 Karol Misiarz 88, 1:4 Konrad Brodaczewski 90

 

 

Metalowiec Goraj 1 – 1 Sokół Zwierzyniec
sobota, 8 sierpnia 2020 sędziował Kacper Gil (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Artur Pęk, Paweł Wróbel, Sebastian Gorczyca, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel, Bartosz Adamczuk, Kamil Nowak (55 Paweł Żołdak), Michał Kosiński, Robert Mielnik (50 Gabriel Komorowski) – Dawid Piech
trener Marcin Sirko
żółta kartka Rafał Polski (Metalowiec)
gole 1:0 Mateusz Decyk 45, 1:1 Michał Kosiński 30 (z karnego)

 

Sokół Zwierzyniec 2 – 3 Victoria Łukowa
niedziela, 16 sierpnia 2020 sędziował Kacper Pańko (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Bartłomiej Kusy, Artur Pęk – Jakub Wróbel (19 Paweł Żołdak), Bartosz Adamczuk, Michał Kosiński, Kamil Nowak, Kacper Cielica (58 Patryk Cieplechowicz) – Dawid Piech (75 Robert Mielnik)
trener Marcin Sirko
żółte kartki Paweł Żołdak, Kacper Cielica, Łukasz Pietruszka, Kamil Nowak (Sokół), Jarosław Baran – dwie, Kamil Droździel, Paweł Świątek (Victoria)
czerwona kartka Jarosław Baran 80 (Victoria)
gole 0:1 Paweł Świątek 28, 1:1 Michał Kosiński 45, 2:1 Bartosz Adamczuk 64, 2:2 Dominik Karaszewski 72, 2:3 Dominik Karaszewski 75

 

Tanew Majdan Stary 7 – 0 Sokół Zwierzyniec
niedziela, 23 sierpnia 2020 sędziował Bernard Kostrubiec (Zamość)
skład Robert Mielnik – Łukasz Pietruszka (46 Jakub Wróbel), Paweł Wróbel, Barłomiej Kusy, Artur Pęk – Bartosz Adamczuk, Kacper Cielica (71 czerwona kartka), Kamil Nowak, Michał Kosiński (80 Gabriel Komorowski), Jakub Marzec (60 Rafał Sułkowicz) – Paweł Żołdak
trener Marcin Sirko
żółte kartki Dawid Konopka, Bartłomiej Gontarz, Jakub Smoła (Tanew), Kacper Cielica – dwie, Kamil Nowak (Sokół)
czerwona kartka Kacper Cielica 71 (Sokół)
gole 1:0 Arkadiusz Kusiak 31, 2:0 Marcin Rymarz 35, 3:0 Jakub Siembida 52, 4:0 Arkadiusz Kusiak 65, 5:0 Arkadiusz Kusiak 76, 6:0 Arkadiusz Kusiak 78, 7:0 Jakub Olszewski 79

 

Sokół Zwierzyniec 0 – 1 Igros Krasnobród
niedziela, 30 sierpnia 2020 sędziował Piotr Burak (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Bartłomiej Kusy, Kamil Dobosz (30 Robert Mielnik) – Kacper Cielica (46 Jakub Marzec), Kamil Nowak, Artur Pęk (75 Gabriel Komorowski), Michał Kosiński, Jakub Wróbel – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółte kartki Artur Pęk (Sokół), Marek Margol (Igros)
gol 0:1 Mateusz Przytuła 67

 

Korona Łaszczów 3 – 1 Sokół Zwierzyniec
niedziela, 6 września 2020 sędziował Marcin Kluk (Nowosiółki)
skład Marcin Strzelczyk – Artur Pęk, Paweł Wróbel, Bartłomiej Kusy, Łukasz Pietruszka (35 Szymon Adamczuk) – Jakub Wróbel, Kamil Nowak, Arkadiusz Białas (30 Kacper Cielica, 84 Gabriel Komorowski), Michał Kosiński, Jakub Marzec (84 Robert Mielnik) – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółte kartki Bartłomiej Krzysztofczyk, Jakub Kramarczuk, Bartosz Jamroż, Maciej Wasyl (Korona), Arkadiusz Białas, Marcin Strzelczyk, Kamil Nowak (Sokół)
gole 1:0 Michał Dudziński 28, 2:0 Michał Kołodziejski 70 (z karnego), 2:1 Szymon Adamczuk 89, 3:1 Bartosz Jamroż 90

 

Sokół Zwierzyniec 1 – 3 Błękitni Obsza
sobota, 12 września 2020 sędziował Jarosław Jasina (Hrubieszów)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Bartłomiej Kusy, Artur Pęk – Jakub Wróbel (81 Gabriel Komorowski), Kamil Nowak, Szymon Adamczuk (75 Kamil Dobosz), Michał Kosiński, Jakub Marzec (88 Robert Mielnik) – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółte kartki Paweł Wróbel, Kamil Nowak (Sokół)
gole 0:1 Mateusz Wróbel 13, 0:2 Mateusz Wróbel 59, 1:2 Michał Kosiński 80, 1:3 Artur Kukiełka 84

 

Omega Stary Zamość 7 – 0 Sokół Zwierzyniec
sobota, 19 września 2020 sędziował Bernard Kostrubiec (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Artur Pęk (75 Gabriel Komorowski), Paweł Wróbel, Bartłomiej Kusy, Szymon Adamczuk – Jakub Wróbel, Arkadiusz Kwaśniuk (46 Paweł Żołdak), Arkadiusz Białas (70 Robert Mielnik), Michał Kosiński, Jakub Marzec (80 Kacper Cielica) – Bartosz Adamczuk
trener Tadeusz Dudek
żółte kartki Krystian Olech (Omega), Arkadiusz Białas (Sokół)
gole 1:0 Jarosław Goch 33, 2:0 Kacper Bojar 44, 3:0 Filip Maciejewski 64, 4:0 Filip Maciejewski 70, 5:0 Marcin Strzelczyk 75 (samobójczy), 6:0 Karol Dywański 86, 7:0 Łukasz Mikulski 89

 

Sokół Zwierzyniec 5 – 0 Orzeł Tereszpol
niedziela, 27 września 2020 sędziował Marcin Kluk (Nowosiółki)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka (85 Gabriel Komorowski), Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel (80 Kacper Cielica), Kamil Nowak (82 Szymon Adamczuk), Arkadiusz Kwaśniuk (65 Artur Pęk), Michał Kosiński, Robert Mielnik (80 Jakub Marzec) – Bartosz Adamczuk (70 Paweł Żołdak)
trener Marcin Sirko
żółte kartki Paweł Wróbel, Arkadiusz Kwaśniuk (Sokół), Paweł Pieczykolan (Orzeł)
gole 1:0 Michał Kosiński 8, 2:0 Jakub Wróbel 44, 3:0 Bartosz Adamczuk 61, 4:0 Łukasz Róg 72 (samobójczy), 5:0 Paweł Żołdak 76

 

Granica Lubycza Królewska 3 – 2 Sokół Zwierzyniec
sobota, 3 października 2020 sędziował Tomasz Lenard (Hrubieszów)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel, Paweł Żołdak (60 Szymon Adamczuk), Arkadiusz Kwaśniuk (67 Artur Pęk), Michał Kosiński, Robert Mielnik – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółte kartki Kamil Szuper, Jacek Kulpa, Artem Molnar (Granica)
gole 1:0 Adrian Czapla 32, 2:0 Artem Molnar 37, 2:1 Bartosz Adamczuk 59, 2:2 Jakub Wróbel 65, 3:2 Kamil Szuper 72

 

Sokół Zwierzyniec 2 – 2 Tur Turobin
niedziela, 11 października 2020 sędziował Wojciech Szewczuk (Hrubieszów)
skład Marcin Strzelczyk – Artur Pęk, Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel, Michał Kosiński, Arkadiusz Kwaśniuk (70 Jakub Marzec), Szymon Adamczuk, Robert Mielnik (70 Paweł Żołdak) – Bartosz Adamczuk (90 Gabriel Komorowski)
trener Marcin Sirko
żółte kartki Michał Kosiński, Arkadiusz Kwaśniuk, Bartłomiej Kusy, Bartosz Adamczuk, Artur Pęk (Sokół), Mateusz Kalamon – dwie, Piotr Kosidło, Mateusz Antończak, Krzysztof Garbacz (Tur)
czerwona kartka Mateusz Kalamon 69 (Tur)
gole 0:1 Mateusz Szafraniec 1, 0:2 Arkadiusz Białas 11 (samobójczy), 1:2 Bartłomiej Kusy 16, 2:2 Michał Kosiński 34

 

Orion Dereźnia 2 – 1 Sokół Zwierzyniec
sobota, 17 października 2020 Dereźnia Solska sędziował Bartłomiej Górski (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel (73 Kacper Cielica), Arkadiusz Kwaśniuk (73 Szymon Adamczuk), Artur Pęk (65 Paweł Żołdak), Michał Kosiński, Robert Mielnik (60 Jakub Marzec) – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółta kartka Bartosz Adamczuk (Sokół)
gole 0:1 Bartłomiej Kusy 34, 1:1 Artur Czerw 36, 2:1 Marcin Hyz 52

 

Sokół Zwierzyniec 0 – 4 Pogoń 96 Łaszczówka
niedziela, 25 października 2020 sędziował Marcin Kluk (Nowosiółki)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel, Michał Kosiński (85 Kamil Dobosz), Arkadiusz Kwaśniuk (75 Artur Pęk), Jakub Marzec (46 Paweł Żołdak), Robert Mielnik (46 Kacper Cielica) – Bartosz Adamczuk (70 Szymon Adamczuk)
trener Marcin Sirko
żółta kartka Bartłomiej Kusy (Sokół)
gole 0:1 Maciej Kiś 12, 0:2 Kamil Lasota 32, 0:3 Bartłomiej Kusy 45 (samobójczy), 0:4 Maciej Stożek 49

 

Sokół Zwierzyniec 0 – 3 Olimpia Miączyn
sobota, 31 października 2020 sędziował Wojciech Szewczuk (Hrubieszów)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka, Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel, Kamil Nowak (68 Paweł Żołdak), Arkadiusz Kwaśniuk (70 Artur Pęk), Michał Kosiński, Robert Mielnik (60 Jakub Marzec) – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółte kartki Arkadiusz Kwaśniuk, Robert Mielnik, Kamil Nowak, Marcin Strzelczyk (Sokół), Mateusz Okoniewski, Bartłomiej Zieliński, Przemysław Szymala (Olimpia)
gole 0:1 Tomasz Łyp 59, 0:2 Tomasz Łyp 64, 0:3 Łukasz Wiatrzyk 90

 

Tarpan Korchów 6 – 1 Sokół Zwierzyniec
niedziela, 8 listopada 2020 sędziował Krzysztof Kuryj (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Łukasz Pietruszka (85 Gabriel Komorowski), Paweł Wróbel, Arkadiusz Białas, Bartłomiej Kusy – Jakub Wróbel, Paweł Żołdak (46 Kacper Cielica), Arkadiusz Kwaśniuk (46 Kamil Dobosz), Bartosz Adamczuk (75 Szymon Adamczuk), Jakub Marzec (50 Robert Mielnik) – Michał Kosiński
trener Tadeusz Dudek
żółte kartki Paweł Grasza (Tarpan), Paweł Wróbel (Sokół)
gole 1:0 Patryk Mróz 28, 2:0 Damian Związko 30, 3:0 Piotr Larwa 43, 4:0 Damian Związko 51, 5:0 Piotr Larwa 62, 5:1 Paweł Wróbel 82, 6:1 Piotr Larwa 90

 

Sokół Zwierzyniec 0 – 1 Potok Sitno
środa, 11 listopada 2020 sędziował Piotr Burak (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Arkadiusz Białas, Paweł Wróbel, Paweł Żołdak, Bartłomiej Kusy (50 Kacper Cielica) – Jakub Wróbel, Szymon Adamczuk (75 Jakub Marzec), Arkadiusz Kwaśniuk, Michał Kosiński, Robert Mielnik (84 Kamil Dobosz) – Bartosz Adamczuk
trener Marcin Sirko
żółte kartki Robert Mielnik (Sokół), Kamil Pyś, Marcin Witkowski, Paweł Jabłoński (Potok)
gol 0:1 Sebastian Naklicki 75

 

Olimpiakos Tarnogród 5 – 1 Sokół Zwierzyniec
sobota, 14 listopada 2020 sędziował Andrzej Swacha (Zamość)
skład Marcin Strzelczyk – Arkadiusz Białas, Paweł Wróbel, Paweł Żołdak, Łukasz Pietruszka – Jakub Wróbel, Arkadiusz Kwaśniuk, Szymon Adamczuk (65 Artur Pęk), Michał Kosiński, Robert Mielnik (65 Jakub Marzec) – Bartosz Adamczuk (75 Kacper Cielica)
trener Marcin Sirko
żółte kartki Grzegorz Cios, Wojciech Gierula, Adrian Dydyński, Michał Rutyna (Olimpiakos), Bartosz Adamczuk, Szymon Adamczuk (Sokół)
gole 1:0 Wojciech Gierula 55, 2:0 Bartosz Adamczuk 59 (samobójczy), 3:0 Robert Klecha 78 (z karnego), 4:0 Paweł Wróbel 80 (samobójczy), 4:1 Michał Kosiński 83, 5:1 Mateusz Grabowski 89

MaSzt



Markowe teksty

Marek Sztochel
Liga dwóch prędkości

„Najciekawsza liga świata” spolaryzowała się do tego stopnia, że sprawia wrażenie, jakby lepsza połowa Bundesligi konkurowała w jednej klasie rozgrywkowej z gorszą połową Ekstraklasy. „Góra” wygrywa z „dołem” najczęściej dosyć wysoko, a wyniki byłyby wyższe, gdyby nie to, że te lepsze zespoły na ogół są tak samo niedotrenowane, jak te z dołu, ale konsekwentnie punktują, bo mają kogoś, kogo słabeuszom brakuje – najemników, szkolonych od najmłodszych lat w miejskich ośrodkach piłkarskich naszego okręgu.