Orzeł Tereszpol. Wszystkie mecze w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA. Orzeł Tereszpol dwa sezony temu występował w klasie B, a do „okręgówki” awansował z trzeciego miejsca w klasie A. Szybki przeskok o dwie klasy rozgrywkowe okazał się ciężarem nie do uniesienia dla zawodników, którzy nie zdobyli doświadczenia ligowego na poziomie klasy okręgowej. Zespół ten przegrał w rundzie jesiennej wszystkie siedemnaście meczów i na półmetku sezonu zajmuje w tabeli ostatnie, osiemnaste miejsce. Przypominamy wszystkie mecze Orła w pierwszej części obecnego sezonu.

Igros Krasnobród 4 – 2 Orzeł Tereszpol
niedziela, 2 sierpnia 2020 sędziował Bartosz Kapłon (Zamość)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień (17 Krystian Kulasza, 78 Paweł Pawluk), Patryk Albingier, Piotr Kiełbus, Łukasz Kozerak – Jakub Czok (85 Dawid Oszmaniec), Michał Róg, Artur Łukasik, Piotr Wujec (75 Sławomir Zdunek), Radosław Sarzyński – Szymon Małek (10 Jarosław Róg, 85 Zbigniew Szeptuch)
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Stanisław Anioł (Igros), Piotr Kiełbus, Piotr Wujec, Łukasz Kozerak (Orzeł)
czerwona kartka Piotr Malec 51 (Igros)
gole 0:1 Michał Róg 52, 1:1 Stanisław Anioł 70, 2:1 Marek Margol 72, 2:2 Michał Róg 79, 3:2 Stanisław Anioł 82, 4:2 Maciej Żerucha 90

 

 

Korona Łaszczów 4 – 1 Orzeł Tereszpol
niedziela, 9 sierpnia 2020 sędziował Jarosław Jasina (Hrubieszów)
skład Zbigniew Szeptuch – Krystian Kulasza, Patryk Albingier, Artur Łukasik, Rafał Stępień (55 Rafał Małek) – Jakub Czok (80 Dawid Oszmaniec), Michał Róg (77 Bartłomiej Czok), Marcin Pieczykolan (69 Paweł Brodziak), Piotr Wujec (85 Łukasz Szyderski), Paweł Pawluk (63 Krzysztof Pardo) – Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Karol Śrótwa, Mikołaj Byś (Korona)
gole 1:0 Rafał Huzar 12, 2:0 Michał Dudziński 14, 2:1 Radosław Sarzyński 21, 3:1 Bartosz Jamroż 32, 4:1 Krystian Kulasza 55 (samobójczy)

 

Błękitni Obsza 6 – 0 Orzeł Tereszpol
sobota, 15 sierpnia 2020 sędziował Kacper Gil (Zamość)
skład Paweł Brodziak – Krystian Kulasza, Artur Łukasik, Piotr Kiełbus (65 Dawid Małek), Łukasz Kozerak – Jakub Czok, Piotr Wujec (80 Bartłomiej Czok), Michał Róg, Radosław Sarzyński, Dawid Oszmaniec (57 Paweł Kapuśniak) – Paweł Pawluk (70 Marcin Pieczykolan)
trener Grzegorz Lipiński
gole 1:0 Adam Mazurek 13, 2:0 Mariusz Szarlip 19, 3:0 Paweł Konopka 41, 4:0 Mariusz Szarlip 46, 5:0 Szymon Kiełbasa 78, 6:0 Adam Mazurek 82

 

Omega Stary Zamość 4 – 0 Orzeł Tereszpol
niedziela, 23 sierpnia 2020 sędziował Tomasz Ostrowski (Zamość)
skład Zbigniew Szeptuch – Krystian Kulasza, Artur Łukasik, Łukasz Kozerak, Rafał Stępień (74 Łukasz Szyderski) – Dawid Oszmaniec, Michał Róg, Piotr Wujec, Jarosław Róg (76 Emil Maciocha), Jakub Czok – Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Filip Maciejewski (Omega), Zbigniew Szeptuch (Orzeł)
gole 1:0 Bartosz Nizioł 6, 2:0 Bartłomiej Mazur 35, 3:0 Bartosz Nizioł 47, 4:0 Bartosz Nizioł 72

 

Pogoń 96 Łaszczówka 1 – 0 Orzeł Tereszpol
niedziela, 30 sierpnia 2020 sędziował Konrad Łukiewicz (Hrubieszów)
skład Zbigniew Szeptuch – Rafał Stępień (81 Dawid Oszmaniec), Artur Łukasik, Patryk Albingier, Dawid Małek (31 Sławomir Zdunek) – Jakub Czok, Michał Róg, Piotr Wujec (87 Paweł Kapuśniak), Paweł Pawluk (64 Krzysztof Pardo) – Jarosław Róg, Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Mateusz Nagowski, Adrian Podborny (Pogoń), Jakub Czok, Krzysztof Pardo (Orzeł)
gol 1:0 Bartłomiej Zieliński 88

 

Orzeł Tereszpol 1 – 3 Granica Lubycza Królewska
sobota, 5 września 2020 Frampol sędziował Bartosz Kapłon (Zamość)
skład Zbigniew Szeptuch – Jakub Czok, Patryk Albingier, Piotr Kiełbus, Łukasz Kozerak (24 Łukasz Szyderski, 81 Rafał Sarzyński) – Jarosław Róg, Artur Łukasik (60 Krzysztof Pardo), Sławomir Zdunek (75 Dawid Oszmaniec), Paweł Pawluk (70 Łukasz Komada) – Piotr Wujec, Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółta kartka Piotr Kiełbus (Orzeł)
gole 0:1 Kamil Szuper 15, 0:2 Kamil Szuper 28, 0:3 Kacper Głębocki 36, 1:3 Radosław Sarzyński 74

 

Tur Turobin 2 – 1 Orzeł Tereszpol
niedziela, 13 września 2020 sędziował Bartłomiej Górski (Zamość)
skład Zbigniew Szeptuch – Krystian Kulasza, Piotr Kiełbus, Patryk Albingier, Łukasz Róg (80 Łukasz Komada) – Jakub Czok, Sławomir Zdunek, Piotr Wujec, Paweł Pawluk (75 Dawid Oszmaniec) – Grzegorz Lipiński (65 Łukasz Szyderski), Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Mateusz Antończak, Krzysztof Garbacz (Tur), Sławomir Zdunek, Jakub Czok (Orzeł)
gole 0:1 Patryk Albingier 4, 1:1 Mateusz Kalamon 45, 2:1 Paweł Kosidło 48

 

Orzeł Tereszpol 1 – 2 Orion Dereźnia
sobota, 19 września 2020 Frampol sędziował Kacper Pańko (Zamość)
skład Zbigniew Szeptuch – Krystian Kulasza (83 Rafał Sarzyński), Patryk Albingier, Paweł Pieczykolan, Łukasz Róg (73 Łukasz Szyderski) – Rafał Stępień (46 Krzysztof Pardo), Sławomir Zdunek (72 Łukasz Komada), Piotr Wujec (87 Paweł Kapuśniak), Jakub Czok (65 Dawid Oszmaniec) – Jarosław Róg, Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Krzysztof Pardo, Paweł Pieczykolan, Krystian Kulasza (Orzeł), Grzegorz Cios, Ernest Wąsiewicz, Marcin Hyz, Damian Maciocha (Orion)
gole 1:0 Radosław Sarzyński 7, 1:1 Michał Róg 49, 1:2 Marek Borowski 60

 

Sokół Zwierzyniec 5 – 0 Orzeł Tereszpol
niedziela, 27 września 2020 sędziował Marcin Kluk (Nowosiółki)
skład Zbigniew Szeptuch – Krystian Kulasza, Piotr Kiełbus (46 Damian Pieczykolan), Paweł Pieczykolan (65 Łukasz Szyderski), Łukasz Róg – Jakub Czok (75 Dawid Oszmaniec), Patryk Albingier, Krzysztof Pardo (60 Paweł Pawluk), Piotr Wujec – Sławomir Zdunek (70 Marcin Pieczykolan), Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Paweł Wróbel, Arkadiusz Kwaśniuk (Sokół), Paweł Pieczykolan (Orzeł)
gole 1:0 Michał Kosiński 8, 2:0 Jakub Wróbel 44, 3:0 Bartosz Adamczuk 61, 4:0 Łukasz Róg 72 (samobójczy), 5:0 Paweł Żołdak 76

 

Orzeł Tereszpol 1 – 4 Olimpia Miączyn
niedziela, 4 października 2020 Tereszpol-Zaorenda sędziował Kacper Gil (Zamość)
skład Zbigniew Szeptuch – Krystian Kulasza, Paweł Pieczykolan, Patryk Albingier – Rafał Stępień (52 Łukasz Szyderski), Artur Łukasik, Krzysztof Pardo (46 Piotr Kiełbus, 52 Marcin Pieczykolan), Piotr Wujec, Jakub Czok – Jarosław Róg, Radosław Sarzyński (78 Dawid Oszmaniec)
trener Krzysztof Pardo
żółte kartki Piotr Kiełbus, Krystian Kulasza, Paweł Pieczykolan (Orzeł), Mateusz Makuch (Olimpia)
gole 0:1 Tomasz Łyp 19 (z karnego), 1:1 Jarosław Róg 22, 1:2 Damian Kukiełka 39, 1:3 Łukasz Wiatrzyk 62, 1:4 Łukasz Hrysiak 66

 

Tarpan Korchów 4 – 3 Orzeł Tereszpol
niedziela, 11 października 2020 sędziował Krzysztof Kuryj (Zamość)
skład Adam Szeptuch – Krystian Kulasza (67 Kamil Rymarz), Paweł Pieczykolan, Patryk Albingier, Rafał Stępień (82 Łukasz Szyderski) – Jakub Czok, Artur Łukasik (72 Sławomir Zdunek), Jarosław Róg, Piotr Wujec – Michał Róg (72 Krzysztof Pardo), Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Piotr Larwa, Robert Urbanik (Tarpan), Krystian Kulasza, Artur Łukasik, Rafał Stępień (Orzeł)
gole 0:1 Jarosław Róg 6, 1:1 Mateusz Pleskacz 31, 2:1 Mateusz Pleskacz 36, 2:2 Jarosław Róg 52, 3:2 Przemysław Mróz 86, 3:3 Krzysztof Pardo 87, 4:3 Patryk Mróz 90

 

Orzeł Tereszpol 0 – 1 Potok Sitno
niedziela, 18 października 2020 Tereszpol-Zaorenda sędziował Andrzej Swacha (Zamość)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień (60 Łukasz Szyderski), Patryk Albingier, Paweł Pieczykolan, Łukasz Róg (76 Dawid Oszmaniec) – Jakub Czok, Sławomir Zdunek, Piotr Wujec, Radosław Sarzyński – Krzysztof Pardo (70 Paweł Pawluk), Michał Róg
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Paweł Pieczykolan (Orzeł), Dawid Surowiec, Radosław Kisiel (Potok)
gol 0:1 Adam Niderla 35

 

Orzeł Tereszpol 1 – 2 Roztocze Szczebrzeszyn
sobota, 31 października 2020 sędziował Bartłomiej Górski (Zamość)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień (60 Piotr Kiełbus), Patryk Albingier, Dawid Małek (45 czerwona kartka), Łukasz Róg (77 Marcin Pieczykolan) – Jakub Czok, Michał Róg, Piotr Wujec, Radosław Sarzyński – Paweł Pawluk (77 Sławomir Zdunek), Jarosław Róg
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Rafał Stępień, Jakub Czok, Łukasz Róg, Sławomir Zdunek (Orzeł), Jakub Strenciwilk – dwie, Damian Pilipczuk (Roztocze)
czerwone kartki Dawid Małek 45 (Orzeł), Jakub Strenciwilk 73 (Roztocze)
gole 1:0 Paweł Pawluk 13, 1:1 Karol Misiarz 19, 1:2 Damian Pilipczuk 56

 

Metalowiec Goraj 3 – 0 Orzeł Tereszpol
niedziela, 8 listopada 2020 sędziował Andrzej Swacha (Zamość)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień, Paweł Pieczykolan, Patryk Albingier, Łukasz Róg (46 Dawid Oszmaniec) – Jakub Czok, Michał Róg, Piotr Wujec, Radosław Sarzyński – Krzysztof Pardo (46 Sławomir Zdunek), Paweł Pawluk (75 Łukasz Szyderski)
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Paweł Pieczykolan, Patryk Albingier, Sławomir Zdunek (Orzeł)
gole 1:0 Szymon Sykuła 31, 2:0 Mateusz Omiotek 39, 3:0 Mateusz Dzwolak 43

 

Orzeł Tereszpol 2 – 4 Victoria Łukowa
środa, 11 listopada 2020 sędziował Mariusz Słoboda (Tarnawatka)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień, Patryk Albingier, Paweł Pieczykolan (75 Marcin Pieczykolan), Łukasz Kozerak – Jakub Czok (80 Dawid Oszmaniec), Sławomir Zdunek (63 Krzysztof Pardo), Michał Róg, Radosław Sarzyński – Jarosław Róg, Paweł Pawluk (71 Piotr Kiełbus)
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Jakub Czok, Patryk Albingier (Orzeł), Maciej Chmura (Victoria)
gole 1:0 Jarosław Róg 38, 1:1 Oleksandr Kuzowliew 53, 1:2 Oleksandr Kuzowliew 61, 2:2 Michał Róg 70 (z karnego), 2:3 Maciej Chmura 80 (z karnego), 2:4 Maciej Chmura 85

 

Tanew Majdan Stary 4 – 0 Orzeł Tereszpol
sobota, 14 listopada 2020 sędziował Bartosz Kapłon (Zamość)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień (65 Grzegorz Lipiński), Paweł Pieczykolan (16 Piotr Kiełbus), Patryk Albingier, Łukasz Kozerak – Dawid Oszmaniec, Michał Róg, Sławomir Zdunek (52 czerwona kartka), Jarosław Róg, Paweł Pawluk – Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
żółte kartki Tomasz Blicharz, Jakub Siembida (Tanew), Sławomir Zdunek – dwie, Rafał Stępień (Orzeł)
czerwona kartka Sławomir Zdunek 52 (Orzeł)
gole 1:0 Konrad Blicharz 29, 2:0 Tomasz Blicharz 43, 3:0 Konrad Blicharz 56, 4:0 Jakub Olszewski 79

 

Olimpiakos Tarnogród 5 – 1 Orzeł Tereszpol
sobota, 21 listopada 2020 sędziował Mariusz Słoboda (Tarnawatka)
skład Paweł Brodziak – Rafał Stępień, Paweł Pieczykolan, Patryk Albingier, Piotr Kiełbus (46 Łukasz Szyderski) – Paweł Pawluk (60 Krzysztof Pardo), Marcin Pieczykolan (66 Łukasz Komada), Piotr Wujec, Michał Róg, Jakub Czok (75 Dawid Oszmaniec) – Radosław Sarzyński
trener Grzegorz Lipiński
gole 1:0 Robert Klecha 7, 2:0 Patryk Gałka 13, 3:0 Patryk Gałka 27, 4:0 Patryk Gałka 33, 5:0 Mateusz Grabowski 70, 5:1 Dawid Oszmaniec 86

MaSzt



Markowe teksty

Marek Sztochel
Liga dwóch prędkości

„Najciekawsza liga świata” spolaryzowała się do tego stopnia, że sprawia wrażenie, jakby lepsza połowa Bundesligi konkurowała w jednej klasie rozgrywkowej z gorszą połową Ekstraklasy. „Góra” wygrywa z „dołem” najczęściej dosyć wysoko, a wyniki byłyby wyższe, gdyby nie to, że te lepsze zespoły na ogół są tak samo niedotrenowane, jak te z dołu, ale konsekwentnie punktują, bo mają kogoś, kogo słabeuszom brakuje – najemników, szkolonych od najmłodszych lat w miejskich ośrodkach piłkarskich naszego okręgu.