Nowe szaty BKS Biłgoraj

Działający pod patronatem medialnym Wydawnictwa „Izamarka” BKS Biłgoraj otrzymał komplet strojów piłkarskich z logo szkółki. Odzież sportową dla naszych młodych piłkarzy ufundował poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Olszówka.

Najmłodsi zawodnicy BKS Biłgoraj otrzymali piłkarskie stroje z oryginalnym logo naszej szkółki. Każdy zawodnik wybrał ulubiony numer, wśród których przeważają 7, 9 i 10. Mamy także fana Łukasza Piszczka z nr 20 oraz super Lewego z nr 99. Każdy nowy piłkarz BKS, wstępując do zespołu, otrzymuje piękny biało-niebieski strój piłkarski. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie tych pięknych kompletów dla naszych małych piłkarzy panu Piotrowi Olszówce, posłowi na Sejm RP. Mamy nadzieję, że już niedługo zrobimy piękne zdjęcie całej drużyny i naszego sponsora, gdy wszyscy pokonają dolegliwości chorobowe.

Zarząd BKS Biłgoraj

PS Wydawnictwo „Izamarka” dołącza się do podziękowań dla posła Piotra Olszówki.Markowe teksty

Marek Sztochel
Warunki gorsze niż w biurze grenlandzkiej federacji piłkarskiej

Mam nadzieję, że za rok nasze lokalne środowisko piłkarskie nie będzie musiało organizować akcji „Pomóż zamojskiemu OZPN przetrwać zimę”. Na dzień przed nadejściem astronomicznej wiosny związek zmuszony był zamknąć swoje biuro na koronie stadionu OSiR w Zamościu, ponieważ temperatura w nim, mimo ogrzewania „na full”, wynosiła zaledwie siedem stopni Celsjusza. W takich warunkach zarząd związku nie może podejmować sensownych decyzji odnośnie naszej ukochanej kopanej piłeczki. Sekretarz związkowego biura Andrzej Swacha z pewnością lepiej by miał w Nuuk, w siedzibie grenlandzkiej federacji piłkarskiej. Wczoraj zakończyła się zima, ale w zamojskiej piłce nożnej ta pora roku jeszcze nie nastała, choć powinna się rozpocząć już 17 marca. Wprawdzie się ociepla, ale jednak drugą wiosenną kolejkę spotkań także trzeba będzie odwołać i przełożyć na późniejszy termin.